Krajalnica bosch

Revitalum Mind Plus

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej od lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję i wieloletnie doświadczenie, jakie z gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde jak i słabe artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przeprowadza się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej klasie Krajalnica została uszyta z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz realizację maszyny. Produkty z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które mają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich siłę. Pozostałe elementy zostały wytworzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego oraz jego przywróceniu. Krajalnica istnieje także wyposażona w specjalną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko jak szuka się on w perspektywie zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywie przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.